Een bezoekje
aan The Body Shop geeft energie. Alles voelt goed en dat klopt: alle Body Shop producten zijn dieproefvrij, natuurlijk en gemaakt met liefde en respect voor mens en milieu. Er zijn altijd leuke acties met een goed (maatschappelijk) doel. Mooi winkelen dus, bij The Body Shop in De Passage.
De collectie
van The Body Shop omvat producten voor gezichtsverzorging, bad & body, haar, geuren, make-up en leuke cadeausets (voor elke portemonnee) – ook voor mannen. Op de website van The Body Shop kun je een handige test doen om te kijken welke gezichtsproducten passen bij jouw huidtype.
De cadeausets
van The Body Shop zijn pure verwennerij. Ze zijn er in allerlei prijsklassen, van minder dan € 10,- tot boven de € 30,-. Ook de mini’s zijn leuk: handige kleine Body Shop producten voor op reis of als klein bedankje voor iemand die je lief is.